Ведучий програми «Великий футбол» прокоментував
перемогу
київськ
ого
«Динамо»
в
фінал
і
Кубка України.
«Кубок був дуже потрібний «Динамо», виходячи навіть з того, що виграш дозволив киянам стартувати у Лізі Європи відразу з групового раунду. А з урахуванням усього, що сталося з «Динамо» в останні роки, для Ігоря Суркіса відсутність кваліфікації на шляху в Лігу Європи - велика економія нервових клітин. Але це лише частина дивідендів від радісного вечора. Можна сторінки обписати, перераховуючи, скільки натерпілося за ці роки «Динамо» від «Шахтаря», програючи все і скрізь, тому таку божевільну реакцію ми спостерігали в Полтаві».
«Ця перемога важлива для «Динамо», але в тому числі важлива також для українського футболу. Надто вже впав градус в протистоянні між «Шахтарем» і «Динамо» в останні роки. Матчі «Шахтаря» з «Дніпром» чи з «Металістом» стали виглядати більш непередбачувано. А от у матчах «Шахтар» - «Динамо» настільки все щоразу було зрозуміло, що насправді український футбол позбувся своєї головної спеції. Хочеться відродження цієї інтриги, тому що гра між цими командами - символ українського футболу», -
цитує Денисова footballua.tv.