Сергій Курченко: «Гарантую продовжити фінансування «Металіста»

Футбол України 19 Травня, 19:41
Президент харківського «Металіста» звернувся до керівництва клубу, його тренерів та гравців.

«Цей сезон був непростим для всіх нас. Але ми намагалися провести його гідно. Старалися гравці на футбольному полі, старалися і ми, керівництво. Кожен працівник клубу. Величезну роль зіграла і підтримка вболівальників! Хочу подякувати всім за досягнення такого результату - бронзові медалі гідні поваги в тих умовах, в яких опинився наш клуб, український футбол і вся країна в цілому.

Хочу сказати, що наші плани на новий сезон будуть більш оптимістичними: у нас будуть нові завдання і я впевнений, що ми продовжимо рухатися до досягнення наших цілей. Я б хотів відзначити ту пристрасть, той клас гри, який я бачив у завершальних матчах цього сезону - впевнений, що з таким настроєм нам під силу максимальні завдання. Я ж зі свого боку гарантую продовжити фінансування клубу і не кинути його, як би цього не хотілося нашим недоброзичливцям.

Переконаний, що в міжсезоння всі гравці зможуть добре відпочити і вже через місяць знову зануритися в улюблену роботу, щоб всім разом йти до нових досягнень!»