Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в ефірі Еспресо.TV висловив свою думку стосовно клубів, що переходять до вищого дивізіону.
«Я думаю, що Федерації футболу доведеться зменшувати вимоги до клубів, які переходять у Прем'єр-лігу, щоб зберегти їхню чисельність. Думаю, що жодна людина з футбольного керівництва країни зараз нічого виразного з цього приводу не скаже крім того, що «розглядаються різні варіанти».