Динамо - Генк 0:1 (текстова трансляція)

Динамо Київ 19 Вересня, 18:36
Усі події стартового матчу киян у Лізі Європи.

Доброго вечора, шановні друзі. Сьогодні "Динамо" розпочинає свій хід за Кубком Ліги Європи. І хоча ми сподівалися, що кияни виступатимуть цього сезону в іншому євротурнірі, але "маємо те, що маємо". Вболіваємо за наших разом!

До вашої уваги - склади команд: 

"Динамо":

Коваль, Сілва, Віда, Хачеріді, Тремулінас, Вукоєвич, Аруна, Лєнс, Ярмоленко, Беланда, Ідейе



Запасні:

Рудько, Драгович, Велозу, Безус, Сідорчук, Гусєв, Мбокані

 

"Генк": Кетелеш, Нгонгка, Мбоджи, Кулібалі, Тшиманга, Хайланд, Кумордзі, Буффель, Фоссен, Камюс, Мбойо

 

Запасні:

Ван Хут, Хямялайнен, Сімаєс, Горью, Лімбомбе, Джозеф-Монроуз, Шрейверс

Команди вже виходять на газон НСК "Олімпійський" і готуються прослухати гімн Ліги Європи!

ПЕРШИЙ ТАЙМ

1. Буффель наступає на ногу Тремулінасу! Прикрий епізод на початку матчу!

2. Кияни розігрують кутовий і Аруна б'є у ворота - Фоссен рятує, головою відбиваючи м'яч! 

3. І знов Аруна! Підступний удар у кут воріт відбиває Кетелеш на кутовий!

4 "Динамо" заробляє штрафний на правому фланзі

5. Подача на Хачеріді - захісники суперника впорались з цією задачею.

6. Надзвичайно активний правий фланг сьогодні у киян

7. Четвертий кутовий для господарів! Подача - і знов захисники бельгійців грають на рівні

8. Ярмоленко намагався пробити, але ворота опинились трохи не там, куди цілив Андрій

9.Коваль ледь не догрався, не взявши вчасно м'яча у руки

10. Атака у центрі не вийшла у Динамо, і тоді ініціатива перейшла вже на лівий фланг. Однак успіху також небагато...

11. Опорна зона, до речі, сьогодні працює у "Динамо" досить задовільно. Однак і великого навантаження там поки що немає.

12. Перша атака Генка - нічого особливого, пас на загострення був занадто сильний, і Коваль перший у м'яча.

13. Ах, Ідейе! Ледь не замкнув передачу партнера, але черговий кутовий заробив.

14. Ой-ой-ойо-Мбойо-Мбойо! Гостра контратака бельгійців, і лише Коваль рятує після удару Мбойо!

15. Дзвіночок для команди Блохіна! Тількі-но я казав, що опорна зона бездоганна, але саме Вукоєвич не наздогнав у цьому епізоді суперника

16. "Динамо" атакує, простріл у карний майданчик - але нікого з партнерів там не опинилося...

17. Удар Фоссена - Коваль фіксує м'яч! Мабуть, поява Рибки - це непоганий стимул для Макса...

18. Гравці Генка вимагають пенальті - кажуть, була рука у Вукоєвича. Насправді, їх у нього аж дві, але жодної з них він не використовув для гри з м'ячом. 

19. Грає Віда - буде біда. Він знов помилився, і ця помилка призвела до удару по воротам господарів. Але там Коваль...

20. Пауза у грі - шкандибає гравець Генка. Це Мбойе

21. Гра триває, знов у атаці "Динамо" на правому фланзі

22. Беланда заробляє ще один кутовий. Якби ж ці кутові рахунок на табло змінювали...

23. Лєнс подає кутовий, Хачеріді скидує м'ячика, але прямо на ногу суперника.

24. ЯРМОЛЕНКО!!! Вірвався у карний майданчик та пробив, але шикарний сейв кіпєра врятував гостей!

25. Хайланд отримав по ногах і відпочиває на газоні.

26. Лєнс відмінно відібрав м'яч у центрі поля і віддав його на Ідейе, але занадто сильно

27. Тшиманга не зміг дотягнутися до "круглого" і відпустив його в аут.

28. Знов пауза в грі. Невеличка...

29. Оце атака у "Динамо"!!! Ярмоленко навішує на Ідейе, але захісник "Генка" перехоплює цей навіс!

30. Атакують гості, Кумордзі віддає на Фоссена, але той вже у офсайді

31. Заміна. Замість пошкодженного Мбойо виходить грати Горью.

32. Удар Ярмоленка - кіпєр на місці

33. А ось і Горью! Ледь не випередив Коваля. Але Макс сьогодні дійсно надійно грає

34. І знов кутовий! У "Динамо" нове хоббі...

35.Буффель пасує на Горью, той б'є але занадто слабо...

36. Ай, атака у "Динамо"! Ледь не проштовхнули м'яча у ворота суперника, але не вистачило... чогось не вистачило.

37. Вукоєвич та Хачеріді у всій красі. Пропустили суперника до своїх воріт, і це їх щастя, що м'яч не опинився за спиною у Коваля. 

38. КОВАЛЬ! Перехопив передачу у власний карний майданчик і вкотре врятував свою команду! Де були захисники? Де, де..

39. Б'є Ідейе - Мбоджи виносить м'яч на кутовий. 

40. Кутовий нічим не закінчився, якщо не рахувати контратаку "Генка"

41. А гості пресингують! Атакуюче натхнення у господарів поступово спадає... нажаль.

42. Розпочинають атаку бельгійці, і вже Ідейе змушений відпрацьовувати у захисті. 

43. Буффель віддає на Моджі, і лише спритність Коваля вкотре рятує нашу команду!

44. Під кінець тайму гості розігрують штрафний у центральній лінії. Але втрачають м'яч.

45. Ярмоленко віддає неточний пас. Але знов аут для "Динамо". 

45+1. Не дають бельгійці розпочати атаку "Динамо" - стіною стоять на шляху киян. Але Ідейе знайшов нагоду пробити - і... і нічого. 

45+2.Даніло Сілва непогано навішував у майданчик суперника. Кіпєр легко заволодів м'ячом. 

ПЕРЕРВА! Відпочивайте, друзі, обговорюйте події матчу, але через 900 секунд повертайтеся до нас - на другий тайм!

ДРУГИЙ ТАЙМ!

46. Заміна. Безус замість Беланда

47. Попередження! Віда збиває Фоссена

48. Динамо атакує - мабуть, тренер-мотиватор знайшов у роздягальні потрібні слова.

49. Простріл від Ярмоленка перехоплює Кулібалі

50. Боротьба у центра поля, поки що без особливих моментів.

51. Офсайд у Фоссена. 

52. Сперечалися троє: Хачеріді, Фоссен і арбітр

53. Ідейе програв боротьбу за м'яч і атака "Динамо" на цьому скінчилася.

54. Удар Безуса - небезпечно, але поруч із воротами.

55. Мбокані готується вийти на поле...

56. А "Динамо" тим часом заробляє штрафний

57. Удар Аруни - м'яч у воротаря "Генка"

57. Заміна. Мбокані віходить замість Ідейе. Нема більше Ідейе у грі "Динамо"...

58. Атакує "Динамо", з лівого флангу гра переходить на правий

59. Тремулінас вірвався у карний майданчик але відпасувати чітко не зміг - м'яч у суперника.

60. А вболювальники свістять на трибунах так, що Соловій-розбійник заздрить! 

61. Попередження. Буффель зачепив Вукоєвича і потім доказував арбітру, що він не слон. Але арбітр має іншу думку.

62. ГОЛ. Горью отримує м'яч на лінії карного майданчика і відправлє його точнісінько у кут ворот Коваля...

63. Блохін виглядає засмученим. Навіть каву не п'є і цигарки не курить...

64. А "Генк" продовжує атакувати, відчувши запах крові...

65. Гусєв розминається. Можливо, хоч він покаже "і в пустині, і в снєгу"

66. Аут для "Динамо" ніякої користі команді не приніс

67. Атака "Динамо", навіс на Хачеріді, той скидує м'яч на Лєнса, той виборює його, вле арбітр вважає, що голандець порушив правила.

68. Тремулінас віддає у центр на Мбокані, але "Динамо" м'яч втрачає

69. Боротьба у центрі поля, трохи темп гри спадає. Чи надовго?

70. Мбокані падає у карному майданчику - але арбітр вважає, що пенальті не було!

71. Заміна. Гусєв виходить зараз Лукмана Аруни. 

72. Удар Ярмоленка - воротар "Генка" відбиває м'яч на кутовий!

73. Навіс у карний майданчик, Мбокані намагається пробити головою, але це йому не вдається.

74. Сілва навішує, Лєнс пробиває головю і... і....  повз ворота...

75. А "Генк" тим часом просто спокійно контролює матч. Їм поспішати точно нікуди.

76. Ярмоленко перехоплює м'яч і віддає на Мбокані - але того надійно опікають захісники

77. Насідає "Динамо" на ворота суперника, але де ж те саме, без чого не обходиться жоден гол. Я про удари по воротам...

78. Хачеріді б'є - і знов потрапляє у захисника. І знов кутовий. Ну давайте ж вже! Але удар Хачеріді заблокований. А на добиванні - нікого.

79. Заміна. Замість Фоссена на полі з'являється Монроуз.

80. Безус вдало грає на перехопленні, але знов - удар від воріт "Генка"

81. Кулібалі вдало грає у захисті, перехоплюючи небезпечний простріл киян

82. Хачеріді грає корпусом і відбирає м'яч у Буффеля

83. Блохін кричить, мотивує (і мАтивує також)

84. "Динамо" бере "фортецю" штурмом, але знов таки - час грає не на їх користь. Тим більше, гості встигають ще й атакувати.

85. Ярмоленко увірвався у карний майданчик, прострилює.. м'яч у воротаря

86. Пробиває Мбокані - м'яч летить прямісінько над "дев'яткою"



87. Простріл Лєнса - небезпечно, але замикати нікому!



88. Штрафний удар для "Динамо" - навіс, Мбокані пробиває - голкіпер забирає. До того ж, Мбокані ще й правила порушував.



89. Гусєв пішов у карний майданчик, але його зупинили відразу два захисника

90. Заміна. Лімбомбо віходить замість Камюса

90+1. Попередження. Камюс не поспішав залишати поле бою і отримав на прощання горчичник

90+2. Найгірше в цьому (та й не лише в цьому) матчі те, що немає ніякої надії на диво. Атаки тривають - а надії немає.

90+3. Лєнс програє боротьбу Буффелю на лівому фланзі. 

90+3. АААА! Як можно було не забити! Але фантастично грає голкіпер "Генка", відбиваючи удар Ярмоленка!

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! Дякуємо, друзі, що були разом з нами. Але, нажаль, сьогодні це не допомогло...