Україна планує зіграти з Уругваєм та Бразилією

Динамо Київ 20 Травня, 14:52
Восени збірна України може провести два поєдинки із південноамериканськими збірними.

«На 2 вересня ми планували провести поєдинок з Іраком, але зараз бірна Іраку вже не розглядається як суперник, а планується можливий поєдинок з національною збірною Уругваю. Михайло Іванович дав згоду, і я впевнений, що ми цей матч організуємо.

Враховуючи календарний графік ігор нашої збірної, ми ведемо переговори про організацію 18 листопада матчу зі збірною Бразилії. Але що тут стоїть на заваді? Для того, щоб бразильці привезли зірковий склад, спочатку треба було заплатити 3,5 мільйона доларів. Потім ціна знизилася до 2,5 мільйона доларів. Зараз же мова йде про суму в півтора мільйона. Ось такі от витрати потрібні для того, щоб організувати цей матч. Тому прошу вболівальників не ображатися, якщо квитки матимуть відповідну ціну, адже якось треба компенсувати ці витрати», -

заявив глава УФІ Володимир Лашкул.