Повідомляється, що ван Гал підписав угоду на 3 роки. У його тренерський штаб увійде Райан Гіггз, який керував командою після звільнення Девіда Мойєса.
«Я завжди хотів працювати в прем'єр-лізі, - цитує офіційний сайт МЮ ван Гала. - Я дуже пишаюся тим, що буду працювати в одному з найбільших клубів світу. Я бував на матчах МЮ на «Олд Траффорд», тому знаю, яка там прекрасна атмосфера, які у команди пристрасні і грамотні вболівальники. У цього клубу великі амбіції. У мене вони теж є. Я впевнений, що разом ми будемо писати історію».