Ярмоленко: «Потрібно закінчити сезон на хорошій ноті»

Динамо Київ 20 Травня, 16:10
Півзахисник «Динамо» розповів про останні новини із табору Національної збірної України, а також прокоментував відмову футболістів їхати в турне по Америці.

- З яким настроєм збірна підходить до матчу проти Нігеру?

- У нас чудовий настрій, всі раді повернутися до розташування збірної, готуємося до гри.

- Що знаєте про суперника?

- Поки ще нічого, але я впевнений, що завтра будемо розбирати їхню гру.

- Чи є якась недооцінка з вашого боку, адже нещодавно грали проти Франції, а тепер суперником є не найпопулярніша африканська команда?

- Нічого страшного, ми граємо вдома, нам потрібно вийти і порадувати уболівальників своєю грою.

- Як зустріли п’ятьох нових гравців у збірній?

- Нормально зустріли, нібито ніхто їх не ображав (посміхається).

- Михайло Іванович казав, що їх зустріли якось по-особливому.

- Та ні, в принципі, нічого особливого.

- Чи існують у збірній певні традиції для новачків?

- Ні, ми пісні не співаємо на стільчику.

- Після того, як відмінили ваш збір у США, коли багато гравців відмовились їхати. Як вплине те, що ви зібрались всього на три дні?

- Нічого страшного, зберемося, зіграємо. Сподіваюся, що виграємо гру. Не було сенсу летіти в Америку на десять днів і там літати ще по країні. Всі втомились, у всіх був складний сезон.

- Складний сезон закінчився, як ви себе почуваєте, як хлопці в команді? Залишилися сили для збірної?

- Я думаю, що кожний футболіст зможе зібратися на одну гру. Тим паче ми граємо вдома, потрібно закінчити цей сезон на хорошій ноті.