Відомий російський коментатор на своїй конференції на rsport.ru прокоментував призначення головним тренером київського «Динамо» Сергія Реброва.
«Я теж дуже радий, що тренером «Динамо» став Ребров. Що стосується його стажування в дортмундській «Боруссії, то я обговорював із Сергієм Клопаа і не хотів би виносити це на публіку. Ребров зробив вірні висновки, причому не варто чекати, що він копіювати буде».