«Бразилія мене б не чекала, пощастило, що у мене не дуже серйозна травма. Добре, що я попросив заміну в першому таймі, якби я цього не зробив, хто знає, що було б.
Приблизно через 10 хвилин після початку, я відчув біль у задній поверхні стегна. Спочатку подумав, що хибна тривога. А потім знову стало боляче і тоді я попросив заміну. Пізніше лікар сказав, що я вчасно попросив заміну, тому що могла б бути серйозна травма і я не потрапив би до Бразилії. Зараз у мене лише невелика гематома, яку я отримав у матчі проти «Шахтаря» у фіналі Кубку. Гематома трохи тисне на м'язи, але більш нічого. Кілька днів відпочинку і я буду готовий»,
- розповів Віда хорватському інформаційному порталу «24sata».