Братков і Мякушко зіграли за Україну U-21

Динамо Київ 21 Травня, 07:28
20 травня молодіжна збірна України U-21 провела перший з двох запланованих товариських поєдинків проти однолітків з Молдови.

Цей матч відбувся на стадіоні НТК ім. В. Баннікова, пройшов під акомпанемент дощу і закінчився нульовою нічиєю.

У двох таймах Сергій Ковалець задіяв два різних склади, тобто ігрову практику отримали усі 22 гравця, викликаних на тренувальний збір. Серед них два динамівця, Антон Братков і Сергій Мякушко, які відіграли перший тайм.

Повторний матч за участю цих збірний відбудеться 21 травня о 15:00. Нагадаємо, ці матчі проводяться у зв’язку зі скасуванням XII міжнародного турніру пам’яті Валерія Лобановського.