Олександр Петраков: «В Англію на еліт-раунд поїдуть усі шестеро динамівців»

Динамо Київ 21 Травня, 07:45
Наставник збірної України U-19 поділився враженнями від товариської гри зі збірною U-20 напередодні від'їзду до Англії:

Наставник збірної України U-19 поділився враженнями від товариської гри зі збірною U-20 напередодні від'їзду до Англії:

- Спаринг вийшов гарним. Звичайно ми зробимо перегляд гри і розберемо, що вийшло, а що - ні. Ми грали проти старших футболістів, багато з яких виступають у Прем'єр-лізі. Скажу чесно - я задоволений ставленням хлопців, їх самовіддачею. Думаю, ми на правильному шляху. Після прикрої поразки від угорців хотілося виправити ситуацію, думаю, нам це вдалося. Сьогодні хотілося зіграти вдало, було два стовідсоткових моменти у Яремчука і Банасевіча, у Луканова була можливість... У суперника же був, по суті, всього один момент.

- Всього троє футболістів зіграли без замін...

- Так, Полегеньку, Чумаку і Качарабі дав зіграти весь матч, тому що людей не вистачало. Паша давно не був у збірній. Ми провели тестування серцево-судинної системи, яке показало, що він виглядає і відчуває себе добре, тому дав йому можливість зіграти всі 90 хвилин, щоб він набрав оптимальні кондиції, адже до першої гри на турнірі залишається ще три дні. У нас є одна проблема - першу гру з Шотландією пропустить Едуард Соболь, тому нам потрібно подумати, хто закриє ліву бровку - ще і тому Полегенько грав весь матч.

- У вас залишилося шість динамівців, чи всіх їх берете з собою до Англії?

- Так, усіх, крім Солдатенко. Ми вилітаємо 22-го травня в 6.00 ранку.