Драгович: «Відчуваю величезну повагу до українців за те, що вони захищають свою країну»

Динамо Київ 21 Травня, 10:38
Захисник київського «Динамо» Александар Драгович захоплюється тим, що український народ захищає цілісність своєї країни.

«Я щодня бачу все те, що українці роблять для України. Відчуваю величезну повагу до цих людей за те, що вони захищають свою країну. Київ пишався «Динамо», коли ми виграли Кубок України. Для вболівальників це була дуже важлива перемога над «Шахтарем». Добре, що нам вдалося їх хоч трохи порадувати», -

сказав Драгович в інтерв'ю для Sportnet

.