«Я щодня бачу все те, що українці роблять для України. Відчуваю величезну повагу до цих людей за те, що вони захищають свою країну. Київ пишався «Динамо», коли ми виграли Кубок України. Для вболівальників це була дуже важлива перемога над «Шахтарем». Добре, що нам вдалося їх хоч трохи порадувати», - сказав Драгович в інтерв'ю для Sportnet