Ігор Харатін: «В команді дуже хороша атмосфера»

Динамо Київ 21 Травня, 20:16
Молодий півзахисник київського «Динамо», який, до речі, у останньому матчі дебютував за сновну команду киян, надав ексклюзивне інтерв’ю кореспонденту нашого сайту, у якому розповів про атмосферу в команді, відносини з Олегом Блохіним та дав корисну пораду молодим динамівцям.

Молодий півзахисник київського «Динамо», який, до речі, у останньому матчі дебютував за сновну команду киян, надав ексклюзивне інтерв’ю кореспонденту

1927.com.ua

, у якому розповів про атмосферу в команді, відносини з Олегом Блохіним та дав корисну пораду молодим динамівцям.

- Що відчували, виходячи на заміну?

- Було невеличке відчуття страху, але воно пройшло, щойно я вийшов на поле.

- Наскільки важко у фізичному плані було грати у «Прем’єр лізі»?

- Не можу точно відповісти на це питання, адже я зіграв лише 15 хвилин. Коли буду грати 90 хвилин, тоді скажу

(посміхається)

.

- Як Вас прийняли в команді?

- Достатньо добре, коли вийшов на поле, мене всі підбадьорювали, після гри привітали з дебютом. Дуже приємно було.

- Чи спілкувались Ви з легіонерами?

- Ні, не спілкувався.

- А яка взагалі атмосфера в команді?

- Дуже приємна. Всі один одного підтримують. Перед грою дуже серйозно налаштовувались на суперника. В команді дуже хороша атмосфера.

- Коли у команді був Олег Блохін, чи не розмовляв він особисто з Вами?

- Ні, конкретно зі мною Олег Володимирович не розмовляв.

- Як Ви вважаєте, чи є на даному етапі у молодіжній команді «Динамо» футболісти, які можуть підсилити гру основної команди?

- Я думаю, що такі гравці є, і їх багато.

- Які плани у Вас на наступний сезон?

- Поки що я не думаю про наступний сезон, у мене ще цей не закінчився. Коли завершиться цей сезон, буду думати про наступний.

- Чи можете дати пораду молодим динамівцям, як пробитися до основного складу?

- Потрібно щодня працювати над собою, вірити у мрію і обов’язково все вийде.

Розмовляв - Тарас Панченко, фото fcdynamo.kiev.ua