Екс-півзахисник київського «Динамо» та збірної України Олександр Алієв залишить махачкалінський «Анжі».
Про це повідомляє ІТАР-ТАСС, посилаючись на джерело, знайоме з ситуацією.
«Такий вибір українського півзахисника пов'язаний з тим, що дагестанський клуб вирішив змінити курс розвитку. Контракт Алієва з «Анжі» був розрахований на 2,5 роки. Угоду буде розірвано за обопільної згоди сторін», - пише джерело.
Алієв у минулому сезоні чемпіонату Росії взяв участь в семи матчах, зробив два гольових паси, отримав одну жовту картку.
Нагадаємо, що за підсумками минулого сезону «Анжі» вилетів в дивізіон - другу за силою російську лігу.