«Динамо» підбиває підсумки сезону. ФОТО

Динамо Київ 22 Травня, 11:44
Команда «Динамо» (Київ) напередодні відпустки зібралася в ресторані OK BAR. Футболісти зустрілися у вузькому колі, без шанувальників, фанатів і журналістів. Тільки самі члени команди, тренери, лікарі, масажисти, адміністратори та найближчі - дружини, подруги.

Привітали Сергія Реброва з офіційним призначенням на посаду головного тренера команди «Динамо» (Київ), обговорили плани на майбутнє і перемогу над «Шахтарем» в фіналі Кубка України 2013-2014 рр.

Ресторан, приєднуючись до привітань, підніс гостям-переможцям торт.

Фото узяті з порталу zefir.ua.