Про це повідомив граючий тренер збірної України з футболу серед лікарів, дитячий хірург Ігор Боровик:
«Чемпіонат світу серед лікарів відбудеться з 6 по 12 липня у бразильському місті Натал. Вже завтра збірна Україна розпочне підготовку до першості світу матчем у Києві з командою журналістів. Поєдинок розпочнеться о 19.00 на стадіоні імені Віктора Баннікова. Потім в українських медиків на 30 травня заплановано виїзд до Литви, де вони візьмуть участь у товариському турнірі. А за днів десять до від'їзду до Бразилії футболісти збірної проведуть заключний тренувальний збір», - зазначив тренер команди
За його словами, перед збірною України стоїть завдання зіграти на чемпіонаті в Бразилії не гірше, ніж це було на першій першості світу для наших лікарів у Будапешті, де вони посіли шосте місце. Принципово також для української команди буде і зіграти не гірше, ніж збірна Росії.
«Головне для нас на цій першості світу виступити достойно. Також після подій в Криму не хотілося б залишитися нижче Росії. Після змагань у Будапешті ми значно омолодили склад команди, тому гадаю, що нам вдасться впоратися з цим завданням. Виконувати якісь надзадачі від гравців команди ніхто вимагати не буде. Адже, крім футболу, медики на таких турнірах отримують змогу поспілкуватися одне з одним, обмінятися своїм досвідом, прослухати лекції», - сказав Ігор Боровик
Своїх суперників на чемпіонаті світу збірна України отримає за день до початку змагань під час офіційної церемонії жеребкування.