Форвард київського «Динамо»
може стати повноправним гравцем німецького клубу.
- Я збираюся залишитися в команді, тому що «Фрайбург» використає пункт контракту і повністю викупить мене до кінця тижня. Сума трансферу складе приблизно 6 млн євро. Я не шкодую про переїзд до України. Мені було 20 років і Київ став для мене великим досвідом.
«Динамо» - дуже великий клуб, з великими традиціями. Потрапити в таку команду було унікальною можливістю для мене. Якби я залишився в «Динамо», то у мене було б набагато менше шансів поїхати на чемпіонат світу. Бундесліга привабливіша за український Чемпіонат, -
цитує Мехмеді