Дуду: «У Києві персонал дуже холодно ставиться до футболістів»

Динамо Київ 22 Травня, 16:35
Нападник «Динамо», який знаходиться на правах оренди в «Греміо» розповів бразильським ЗМІ про те, як йому працювалося в Києві і про свої плани на майбутнє.

Нападник «Динамо», який знаходиться на правах оренди в «Греміо», розповів бразильським ЗМІ про те, як йому працювалося у Києві і про свої плани на майбутнє.

«У Києві персонал дуже холодно ставиться до футболістів, не розмовляє з ними. А тут люди визнають мою роботу та дають гравцям багато любові. Я хочу залишитися в Порту-Алегрі. Вихідні я проводжу вдома з родиною. Ми тут дуже щасливі. Обідаємо і снідаємо в ресторані, але поки не виходить побувати в багатьох місцях», -

цитує Дуду «globo.com».





«Ніколи не забивав багато голів, але сподіваюся в майбутньому забити багато, щоб допомогти «Греміо». Нам потрібно відчувати твердий грунт під ногами і вірити, що «Греміо» зможе мати великий успіх. Я довго був відсутній у Києві. Там багато чого ще повинно змінитися, але я сподіваюся залишитися в «Греміо». Хочу залишатися тут протягом багатьох років», -

підсумував футболіст.