«У нас хто заводиться в «Динамо»? Гармаш і Хачеріді. Гармашу 23 роки, а Гусєву скільки уже? Він Олега на «Ви» повинен називати. А тут його пів команди тримає. Я розумію, гравці на полі ще можуть поштовхатися. А цей з лави запасних прибіг. Тобі там що треба? Я розумію - закипів. У підсумку буде пропускати ігри»,
- роздратовано сказав експерт в ефірі телеканалу Футбол 1.