Україна – Нігер: 2:1. ВІДЕО

Динамо Київ 22 Травня, 19:59
Товариський матч між збірними України та Нігеру завершився перемогою збірної України з рахунком 2:1.

Першу двадцятихвилинку можна сміливо віддати збірній України. Вилазки суперника були рідкими та реальної загрози не несли, а наші хлопці забили. Іван Ордець у першому дебютному матчі відзначився забитим голом.

Гармаш, Коноплянка та Ярмоленко до завершення першої половини матчу були найгострішими в складі збірної України.

Другий тайм також розпочався з атак збірної України, проте перший удар по воротах збірної України завершився голом. Автор – Алі Амару.

Після пропущеного гола гравці збірної України активізувались. На гострі випади Ярмоленка Нігер відповів небезпечним ударом Лансіна.

В другому забитому м’ячі нашої збірної знову прийняв участь дебютант Ордець. Навіс Івана замкнув Тарас Степаненко.

Матч так і завершився з рахунком 2:1. Дякуємо збірній за гру та чекаємо наступних перемог.

Огляд матчу: