- Наскільки ви задоволені молодими футболістами? Один з них сьогодні навіть гол забив.
- Для першого разу непогано.
- А що ви їм сказали після матчу? Теж так скромно нахвалили, лаконічно?
- Ну а навіщо хвалити? Це їх робота, вони її виконали. Все нормально.
- Ви відчуваєте, збірна сьогодні грала на повну силу чи вже гравці втомлені після сезону і не можуть показувати все, на що здатні?
- Вони втомлені, психологічно вже у відпустці.
- У суботу фінал Ліги Чемпіонів. На чиєму боці буде ваша симпатія?
- Буду підтримувати обидві команди.