Михайло Фоменко: «Гравці втомлені, психологічно вже у відпустці»

Динамо Київ 22 Травня, 21:53
Головний тренер збірної України поспілкувався з журналістами у флеш-зоні.

- Наскільки ви задоволені молодими футболістами? Один з них сьогодні навіть гол забив.

- Для першого разу непогано.

- А що ви їм сказали після матчу? Теж так скромно нахвалили, лаконічно?

- Ну а навіщо хвалити? Це їх робота, вони її виконали. Все нормально.

- Ви відчуваєте, збірна сьогодні грала на повну силу чи вже гравці втомлені після сезону і не можуть показувати все, на що здатні?

- Вони втомлені, психологічно вже у відпустці.

- У суботу фінал Ліги Чемпіонів. На чиєму боці буде ваша симпатія?

- Буду підтримувати обидві команди.