«Дуже приємно забити у першій грі. Хлопці мене привітали, це також дуже приємно. Будемо працювати далі, зараз збори з молодіжкою, з якою гратимемо на перемогу.
Всі хлопці вже «наїлися, оскільки чемпіонат вже завершився, і сьогодні необхідно було віддати усі сили та добитися позитивного результату.
Щодо голу, то так вийшло, що Ярмоленко здорово подав, а я опинився там, й забив гол.
В кінці пішли у ва-банк, повинні були забивати, тим більше що грали перед своїми вболівальниками. Необхідно було обов'язково перемагати, ми перемогли, і слава Богу»,
- каже Ордець.