Шість динамівців викликані на збір збірної України U-21

Динамо Київ 23 Травня, 07:10
Молодіжна збірна команда України розпочинає підготовку до трьох матчів відбіркового циклу чемпіонату Європи 2015 року U-21, який їй належить провести у травні-червні 2014 року.

Збір команди розпочинається 22-го травня, коли з’їдуться більшість футболістів: частина гравців вже прибула до Києва, де встигла зіграти два товариських матчі проти однолітків із Молдови.

За графіком на підопічних Сергія Ковальця чекають три гри − спочатку два виїзди до Хорватії та Ліхтенштейну, що пройдуть 28-го травня та 4-го червня, а 8-го червня відбудеться домашня гра проти команди Латвії.

Для підготовки до цих матчів Сергій Ковалець викликав 25 футболістів. На жаль, допомогти команді не зможе травмований Дмитро Рижук. Та все одно, найбільше представництво в збірній має київське «Динамо», яке делегувало до «молодіжки» відразу шістьох футболістів, серед яких Максим Коваль, Антон Братков, Віталій Буяльский, Сергій Мякушко, Андрій Цуріков та Владислав Калітвінцев.