Адмір Мехмеді: «Фрайбург» до кінця цього тижня викупить мій контракт»

Динамо Київ 23 Травня, 08:23
Швейцарський «динамівець» Адмір Мехмеді, права на якого поки що належать киянам, запевнює, що для нього було унікальною можливістю перейти в «Динамо».

Швейцарський «динамівець» Адмір Мехмеді, права на якого поки що належать киянам, запевнює, що для нього було унікальною можливістю перейти в «Динамо».

– Ви не потрапили б на ЧС до Бразилії, якби залишились в Києві?

– Шансів було б набагато менше. Українська Ліга, звичайно, не настільки приваблива, як в бундесліга. Це є великим недоліком, коли ви там граєте. В бундеслізі набагато більше перпектив.

– Багато хто критикує Ваш перехід до «Динамо» - це була помилка?

– Ні, абсолютно ні. Мені було 20 років, і Київ був для мене став великим досвідом. Не потрібно забувати, що «Динамо» - це дуже великий клуб з великими традиціями. Це була унікальна можливість для мене перейти в такий клуб.

– У «Фрайбурзі» знайшли щастя?

– Вони дали мені все, що потрібно. Клуб став відмінним вибором для мене, і я міг виправдати довіру хорошими виступами. Це була безпрограшна ситуація для обох сторін. Як для мене, так і для «Фрайбурга».

– Ваш контракт з «Динамо» закінчується влітку – що далі?

– «Фрайбург» до кінця цього тижня викупить мій контракт.

– Ви впевнені?

– Так. Це відбудеться у найближчі дні.

– Яка ціна трансферу?

– Приблизно 6 млн євро.