Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс в ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував вимогу організації проводити міжнародні матчі лише в Києві та Львові.
«УЄФА зосереджує увагу ФФУ на тому, що ми продовжуємо моніторити ситуацію і просимо мати на увазі: вже сьогодні потрібно відпрацьовувати з клубами можливість проведення матчів єврокубків не в тих містах, де йде громадянське протистояння.
Шість наших команд будуть брати участь у Лізі чемпіонів і Лізі Європи. Сподіваюся, всі шість вийдуть і в осінню частину, але при цьому ми не можемо припускати, що шість команд гратимуть на двох стадіонах».