Сергій Павліченко поїхав на схід України боронити його від російських диверсантів. Тим часом, проти нього в Києві продовжують порушувати кримінальні справи, каже його батько Дмитро Павліченко. Правда, він не уточнює, де і куди саме поїхав його син наводити порядок.
Павліченки були засуджені за вбивство судді Сергія Зубкова. Батько стверджує, що проти нього та сина в прокуратурі лежить три справи. Перша — ніби він тиснув на свідка Наумця у справі вбивства судді.
«Дві інші справи — там ми проходимо свідками про махінації з документами та крадіжці. Але я впевнений, викличуть по них на допит до прокуратури — враз змінять мій статус на підозрюваного. Можу сказати ще, що тих, хто нам помагає, зараз переслідують. Двох активістів з Майдану, з якими ми спілкувались, викрали та три дні тримали у наручниках з мішками на голові в якомусь підвалі. На нас тиснуть, щоб повернути за грати. Прокуратура намагається посадити мене, бо я своєю діяльністю відкриваю всю їхню гнилу систему»,
- розповідає Дмитро Павліченко.
21 березня 2011 року в ліфті свого будинку вбили суддю Шевченківського райсуду столиці Сергія Зубкова. За два дні арештували Дмитра Павліченка і його сина 19-річного Сергія. В жовтні 2012 року Дмитра Павліченка засудили довічно, синові дали 13 років тюрми. 26 лютого Павліченків випустили після постанови Верховної Ради України «Про звільнення політв'язнів», яка була прийнята 24 лютого і передбачає звільнення 23 осіб в країні. Дмитро Павліченко — єдиний засуджений довічник в Україні, який вийшов на волю.