26-річний голкіпер Денис Бойко прокоментував Football.ua свій можливий переїзд до Дніпропетровська на постійній основі.
Сьогодні в ЗМІ з'явилася новина про те, що в найближчому майбутньому голкіпер «Динамо» Денис Бойко підпише з «Дніпром» постійний контракт
(нагадаємо, що в цьому сезоні дніпряни лише орендували Дениса у динамівців).
Однак, сам Денис поки не поспішає з висновками: «Чесно кажучи, нічого конкретного з цього питання сказати не можу. Після матчу збірної України у мене почалася відпустка. Думаю, з цього приводу краще звертатися до керівництва «Динамо» і «Дніпра». Я ж зараз відпочиваю, а коли прийде час зі мною зв'яжуться представники клубів».