Віталіс Ягодінскіс: «У мене вже є досвід капітанства»

Динамо Київ 24 Травня, 12:01
У минулому матчі «Динамо-2» проти алчевської «Сталі», який проходив в рамках 29-го туру FAVBET-Ліги1, підопічні Олександра Хацкевича вдома зіграли внічию 1:1. На цей поєдинок в якості капітана вперше свою команду вивів Віталійс Ягодінскіс.

- Дякую за привітання, але в цьому, правда, немає нічого визначного. Я у своїй молодіжній збірній Латвії капітан, тому нічого нового для мене не було, тільки відчуття відповідальності більше, все-таки, клуб є клуб, тим більше «Динамо». Зазвичай капітан у нас Діма Рижук або Антон Братков. Просто в четвер їх обох не було - Діма не грав через травму, а Антон поїхав до молодіжної збірної України. А оскільки я капітан у збірній, у мене вже є досвід у цій ролі, от мені і довірили пов'язку, ця справа для мене не нова, ось і все.