Владислав Калітвінцев: «Відпочивати буду після закінчення кар`єри»

Динамо Київ 24 Травня, 12:06
Ще один динамівець в останніх турах чемпіонату став все частіше з'являтися на полі в матчах основної команди «Динамо».

Ще один динамівець в останніх турах чемпіонату став все частіше з'являтися на полі в матчах основної команди «Динамо».

Не дивно, що він - серед тих, на кого всерйоз розраховує наставник молодіжної збірної України Сергій Ковалець в майбутніх відбіркових матчах. Перед відкритим тренуванням Влад розповів про перебування на зборі:

- Із задоволенням приїхав в розташування збірної, не кожен же день буває подібне. З хлопцями давно не бачилися, скучили.

- Майбутні три матчі з Хорватією, Ліхтенштейном і Латвією будуть ключовими?

- Звичайно, це ж відбір на чемпіонат Європи, тут кожна гра на вагу золота. Тож однаково налаштовуємося на кожну гру. Ліхтенштейн - це також серйозний суперник. Головне - все робити в задоволення і з хорошим настроєм. Якщо покажемо хорошу гру, будемо віддаватися на полі, результат буде завжди позитивним. Звичайно, нам потрібні тільки перемоги.

- Про хорватів вже зібрали достатньо інформації?

- Якщо чесно, ми їх ще не розбирали, для цього у нас є багато часу, будуть теоретичні заняття, присвячені цьому.

- В останніх матчах чемпіонату ви все частіше виходили на поле у складі першої команди «Динамо», показуючи чудову гру. Тепер поїдете з основою на збір. У зв'язку з цим, чи відчуваєте особливу наснагу?

- Так, настрій хороший, але це тільки початок, потрібно продовжувати в тому ж дусі, щоб не просто виходити на 20-30 хвилин, а в кожній грі в стартовому складі. Все залежить від мене самого. Після ігор збірної попереду збір з «Динамо», де потрібно буде добре себе проявити.

- Схоже, відпустка у вас вийде зовсім короткою...

- Нічого, відпочивати буду, коли закінчу кар'єру.