Генерального директор «Дніпра» Андрій Стеценко в інтерв'ю каналу «Футбол» повідомив про викуп контракту Дениса Бойко.
- Ми досягли угоди з київським «Динамо» про його придбання, залишилося тільки вирішити питання з самим Денисом про суму його особистого контракту, -
цитує Стеценка сайт «fcdnipro».