УЄФА почав розслідування щодо «Челсі», інформує l'equipe.
Причиною для відкриття справи став банер нацистського змісту, який вболівальники «синіх» вивісили на першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з «ПСЖ» (1:3), який відбувся 2 квітня в Парижі. Відзначимо, що раніше УЄФА відкрив справу і стосовно «ПСЖ», так як вболівальники французького клубу також дозволяли собі ображати футболістів суперника за расовою ознакою. Обидві справи будуть розглянуті 17 липня.