Ігор Суркіс: «Не подати заявку на Євро-2020 - це злочин ФФУ перед українським народом»

Динамо Київ 24 Травня, 18:02
Президент «Динамо» Ігор Суркіс і міністр молоді та спорту Дмитро Булатов в інтерв'ю «Динамо Київ TV» висловили своє обурення тим, що Федерація футболу України не подала заявку на участь у тендері УЄФА за право проведення ЄВРО-2020.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс і міністр молоді та спорту Дмитро Булатов в інтерв'ю «Динамо Київ TV» висловили своє обурення тим, що Федерація футболу України не подала заявку на участь у тендері УЄФА за право проведення ЄВРО-2020

.

«У 2012 році вся наша країна здійснила подвиг: побудувала інфраструктуру. Ми провели, як сказав Платіні, один з найкращих чемпіонатів Європи за останній час. Чого не подати заявку на Євро-2020, коли все готово і є можливість, я б сказав прямо, є лобіст в УЄФА, який може це проштовхнути, у всякому разі, висловлювати свою позицію. Це злочин вже не тільки перед українським футболом, а перед українським народом.

Відбулися певні події в Україні, люди були обурені, хотіли жити по-новому, а сьогодні Федерація продовжує працювати по-старому. Це неможливо! Сьогодні я, як людина, яка 23 роки вкладає у футбол гроші, своє здоров'я, душу і серце - не розумію, чому до нас так байдуже ставляться. Є президент «Динамо», є президент донецького «Шахтаря», «Дніпра», «Карпат» - так ви нас зберіть і запитайте: чи варто проводити Євро-2020, або не варто, коли все готово, і нам не треба проходити вже ці тендери і все інше? У нас все готово для цього! Це - нонсенс ! У мене все це викликає величезне обурення»,

- розповів Ігор Суркіс.

«Ми дізналися про це з ЗМІ, і вважаємо це неприпустимим. Більше того, я отримав вже тисячі звернень людей, які незадоволені діями ФФУ, тому що останнім часом ми боролися з тим, щоб не поставити під загрозу життя і здоров'я людей. УЄФА прокоментувало мої дії, повністю підтримавши їх. Також УЄФА заявило, що я маю імперативне право прийняття рішень про місце проведення матчів, в разі виникнення загрози життю чи здоров'я людей. За Євро-2020, я глибоко обурений тим, що не була навіть подана заявка. Хоча у нас були всі шанси провести чимало матчів. Було б заповнення наших стадіонів, було б добре для вболівальників, з яких би точок зору ми не дивилися - це було б в плюс Україні. І ми були позбавлені цього позитиву за рішенням окремих людей. Я вважаю, що це неприпустимо і несправедливо по відношенню до українського народу» -

підкреслив Дмитро Булато

в.