Харківські ультрас вшанували пам`ять загиблих українських військових. ВІДЕО

Динамо Київ 25 Травня, 07:14
Ультрас харківського «Металіста» організували акцію з вшанування пам’яті загиблих українських військових. Хлопці підпалили піротехніку та скандували «Слава Україні» та «Герої не вмирають»

Ультрас харківського «Металіста організували акцію з вшанування пам’яті загиблих українських військових. Хлопці підпалили піротехніку та скандували «Слава Україні та «Герої не вмирають