Президент київського «Динамо» розповів «Динамо веб-ТБ» про те, яким чином йде підготовка до нового сезону УПЛ.
«Український професійний футбол сьогодні знаходиться нижче ватерлінії. А той футбол, де ми нагороджували сьогодні цих хлопців, знаходиться на підйомі, тому що вони хочуть грати, причому грати в мирній і дружній країні. Що робити з нашим українським футболом - про це має думати ФФУ, тому що ми можемо прийти до того, що у нас не те що футболу не буде, а за один день розвалиться те, що ми будували 23 роки.
Таке враження, що диверсійні групи працюють вже в самій Федерації. Ми не знаємо ні як ми почнемо чемпіонат, ні скільки команд в ньому буде брати участь. Нас ніхто не запрошує, і складається враження, що це нікого не цікавить.
За яким принципом ми будемо комплектувати команду? Ви ж розумієте, що якщо 12 команд будуть грати в 4 кола - це один турнір, а звичний нам чемпіонат з 16 командами - це зовсім інший турнір. Чотири кола - це збільшення кількості матчів і, відповідно, навантаження на футболістів. Для цього необхідна відповідна підготовка. У клубі працюють професіонали, які закладають підготовку спортсменів на весь рік, вони й повинні знати, яким буде календар. А ми нічого такого не знаємо, і нас навіть в приблизній формі нікуди не запрошували для обговорення. Ось це і є.«жах»!