«Ультрас не терпітимуть несправедливості по відношенню до себе, коли приймалося рішення при порожніх трибунах грати останні тури чемпіонату і фінал Кубка України. Це була кричуща несправедливість! За день до фіналу я про це говорив голосно і знав, що вони самі підуть відстоювати свої права. За що я їм дуже вдячний .
- Можливо, потрібно скликати позачерговий конгрес ФФУ, поки ультрас знову не вийшли під стіни Будинку футболу?
- Я не маю впливу ні на ультрас, ні на конгреси. Можу лише сказати, що ФФУ своїми діями зробить так, що їх винесуть не тільки Ультрас, а вся футбольна громадськість. Ультрас - це самостійні люди, і якби не вони, прекрасного фіналу Кубка не було б. Але цей фінал все одно був зі сльозами на очах, якщо трибуни на матчі «Динамо» - «Шахтар» не були заповнені! Я собі іноді ставлю запитання: для чого займатися футболом та витрачати такі величезні суми? Може, роздати ці гроші в інститути, школи, побудувати дітям спортмайданчики, а не витрачати кошти на професійний футбол, якщо він нікому не потрібен?».