У своїй конференції на «rsport» відомий російський телекоментатор Олексій Андронов розповів про своє бачення майбутнього підсилення «Динамо».
«Особисто я не знаю, яке здоров'я Бертольо, наприклад. Попов міг би стати в нагоді, але думаю, він не повернеться ніколи. Рубен - не потрібен при Мбокані та Ідейє, Кранчар не потрібен взагалі, українці на основу поки не тягнуть, але я б їх не продавав...
Краще для початку конкретно розібратися з тим, що є. Я б шукав двуногого флангового захисника. Але де такого знайти? Не Лама ж кликати :)))»
- написав Андронов.