Офіційно: Адмір Мехмеді не повернеться в «Динамо»

Динамо Київ 26 Травня, 10:51
Нападник «Динамо» та національної збірної Швейцарії Адмір Мехмеді, який провів минулий сезон на правах оренди за німецький клуб «Фрайбург», продовжить виступи в Бундеслізі.

Клуб «Фрайбург» у листі на адресу «Динамо» підтвердив опцію про викуп трансферних прав на футболіста, залишивши його в себе.

У сезоні 2013/14 Мехмеді у складі «Фрайбурга» провів у Бундеслізі 32 матчі, забивши 12 м'ячів та віддавши чотири результативні передачі. У складі «Динамо» Адмір виступав із січня 2012 до травня 2013 року. За цей період швейцарець зіграв у чемпіонаті України 25 матчів (1 гол), у Кубку України 1 матч, в єврокубках 4 матчі.



Футбольний клуб «Динамо» бажає Адміру Мехмеді успішної кар'єри у «Фрайбурзі» та в національній збірній Швейцарії, у складі якої він зараз готується до виступу на Кубку світу в Бразилії.