Роман Безус: "Ми всі стараємось, але не виходить"

Динамо Київ 20 Вересня, 07:05
Півзахисник київського "Динамо" Роман Безус прокоментував поразку від "Генка" з рахунком 0:1 у першому раунді групового турніру Ліги Європи.

"Ми всі стараємось, хочемо забити гол, але не виходить. Це дуже важко, і перед уболівальниками соромно. Але потрібно якось відходити після цього, щось робити. Сподіваюся, далі ми зможемо вийти з цієї ситуації. Ми старалися і повністю віддавалися на полі, але досягти результату не вийшло ", - цитує Безуса офіційний сайт" Динамо ".

Нагадаємо, Роман Безус в матчі проти "Генку" вийшов на заміну замість Йонеса Беланди в перерві після першого тайму.