"Ми всі стараємось, хочемо забити гол, але не виходить. Це дуже важко, і перед уболівальниками соромно. Але потрібно якось відходити після цього, щось робити. Сподіваюся, далі ми зможемо вийти з цієї ситуації. Ми старалися і повністю віддавалися на полі, але досягти результату не вийшло ", - цитує Безуса офіційний сайт" Динамо ".
Нагадаємо, Роман Безус в матчі проти "Генку" вийшов на заміну замість Йонеса Беланди в перерві після першого тайму.