Олег Саленко: «Зустріч з Нігером пішла на користь Україні». ВІДЕО

Динамо Київ 26 Травня, 18:37
Кращий бомбардир чемпіонату світу-1994 Олег Саленко прокоментував товариський матч збірної України з національною командою Нігеру.

- Враховуючи, що збірна України і так залишилася практично позбавленою товариських матчів, зустріч з Нігером явно пішла на користь.



- Чи варто робити якісь висновки по грі зі збірною, що займає місце у другій сотні рейтингу ФІФА ?



- Результат цього матчу не був визначальним, тому, думаю, не варто робити висновки. Упевнений, тренерський штаб отримав всю необхідну інформацію, а це було найголовнішим.



- Хто з новачків, які взяли участь у матчі, залишив про себе позитивне враження ?



- Те, що Фоменко викликав п'ятеро нових футболістів, для мене не стало одкровенням - зараз необхідно шукати кадри. Видно, що у цих хлопців є бажання грати у збірній, так що все залежатиме від того, який склад награватиметься тренерським штабом.



- Не виключено, що зустріч з Нігером може стати останньою перевіркою перед початком кваліфікації до чемпіонату Європи...



- Це погано, тому федерація повинна зробити все, щоб провести хоча б ще одну товариську гру. Кваліфікацію до чемпіонату Європи збірна починає зі словаками і цей суперник навряд чи буде з прохідних .