«Думаю, «Динамо» цього літа чекає втрата деяких гравців, але не впевнений, що Велозу, Ленса і Беланди. Якщо заплатить - «Динамо» знайде нових. З категорії «продавати не можна» - тільки Драгович (з легіонерів). Ну і Сілва, але на нього і не буде апетиту.»
"Придбання для «Динамо» футболістів рівня Мати? Мата Києву не потрібен. Не треба рубати дрова щипцями для манікюру. Так само і Мессі не потрібен, і ще сотня гравців. Команда повинна бути збалансованою», -
написав Олексій.