Роман Бебех: «Перехід Маркевича в стан найлютішого ворога - неповага до «Металіста»

Футбол України 26 Травня, 19:51
Відомий коментатор та журналіст каналу 2+2 Роман Бебех поділився враженням від того, що головним тренером «Дніпра» став Мирон Маркевич.

«Я думаю, що якби не ситуація в країні, то Рамос би залишився. Маркевич? Свого часу саме власник «Дніпра» ініціював його прихід до національної збірної України, тому його рішення мене не здивувало.

А от з точки зору дербі «Металіст» - «Дніпро», я зовсім не зрозумів цього запрошення. Богданович дуже хоче працювати, він цього не приховує. Але переходити в стан найлютішого ворога - це неповага до «Металіста», -

написав в своїй конференції на MatchDay Роман Бебех.