«Дніпро» і «Шахтар» можуть не зіграти в Лізі Чемпіонів

Динамо Київ 26 Травня, 20:15
«Евертон» і «Севілья», можливо, виступатимуть у Лізі Чемпіонів наступного року замість «Дніпра» і «Шахтаря», інформує footballdirectnews.com .

«Евертон» і «Севілья», можливо, виступатимуть у Лізі чемпіонів наступного року замість «Дніпра» і «Шахтаря», інформує footballdirectnews.com.





Подібна інформація з'явилася на іспанському телебаченні. УЄФА щодо українських клубів розпочав розслідування, причина якого не уточнюється.

За його результатами українські клуби можуть бути покарані. У цьому випадку їх право виступу в головному єврокубку буде передано англійській та іспанській командам, які зайняли п'яті місця у своїх чемпіонатах.



За іншою версією, подібні санкції можуть бути результатом політичної ситуації в Україні. У травні Федерація футболу України вже отримала повідомлення, що будь-які ігри під егідою УЄФА можуть проходити тільки в Києві чи Львові.