Ігор Суркіс: «Як виявилося, наші тренери не розібралися в Мехмеді»

Динамо Київ 26 Травня, 20:31
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував «Футбол NEWS» трансфер форварда Адміра Мехмеді у «Фрайбург».

- Так, як він себе проявив, природно, ми засмучені. Як виявилося, наші тренери не розібралися в ньому до кінця. Ви ж прекрасно розумієте, що в Бундеслігу поганих футболістів не беруть. Ребров не заперечував, щоб Мехмеді повернувся, але ми діяли згідно з документами.

«Фрайбург» скористався опцією завчасно. Вони сьогодні написали нам офіційний папір з приводу викупу цього футболіста. Що робити? Когось здобуваєш, когось втрачаєш, -

цитує Суркіса «terrikon».