Ветерани «Динамо» та «Ворскли» зіграють благодійний матч

Динамо Київ 27 Травня, 05:33
Як вже повідомлялося раніше, 1-го червня на стадіоні «Ворскла» ім А. Бутовського відбудеться неординарна подія - зустріч ветеранів полтавської «Ворскли» та київського «Динамо».

Зустріч приурочили до 5-річчя перемоги «Ворскли» в Кубку України і 60-ій річниці з дня створення полтавської команди, що дала початок сьогоднішньої «Ворсклі».

До цього моменту оргкомітет матчу зірок надав попередні дані по складу учасників.

Динамівці Києва в свою заявку внесли 16 імен : Сирота, Безсонов, Дем'яненко, Косовський, Яремчук, Рац, Призетко, Хлус, Саленко, Леоненко, Дмитрулін, Яшкін, Федоров, Лозинський, Нагорняк, Євтушенко.

До складу представників полтавської зоряної школи увійшли: Моргун, Шарій, Кислов, Лукаш, Піддубний, Медведєв, Дичко, Коновальчук, Марченко, Чуйченко, Сисенко, Прокопіненко, Мармач, Ігор Власенко, Іванченко, Брагінець, Кривенко, Омельчук, Гузенко, Матюха, Ходирєв, Кострицький.

Деякі представники обох команд поки не підтвердили свою участь у благодійній товариській грі, можуть бути включені в заявку в останній момент.