"Арбітр не був послідовним у ключових моментах". "Шахтар" - "Динамо" -
Відомий у минулому арбітр Мирослав Ступар в ефірі телеканалу "Україна" прокоментував окремі епізоди матчу Прем'єр-ліги "Шахтар" - "Динамо" (3:1).
Експерт констатував, що судді в цій зустрічі допустили декілька помилок.
"У моменті з Едуарду, думаю, додатковий арбітр, яким був Годулян, бачив порушення. Тоді у гравців почалася конфронтація, динамівці почали захищати голкіпера і Хачеріді, Луїс Адріану теж підключився до цього моменту. У таких випадках рекомендується винести попередження кожному з учасників ситуації. Правда, краще було б просто попередити Едуарду, і тоді б все закінчилося.
У моменті, коли падав Беланда, арбітр повинен був поставити пенальті, але чомусь не зробив цього. Тоді рахунок був 1:0 на користь "Шахтаря", і був фол на марокканцеві у штрафному. Гречишкін і Срна, як ми говоримо, взяли Беланда в "коробочку". Арбітр на цей момент не відреагував.
Арбітр не був послідовним у моментах, коли потрібно було застосовувати дисциплінарні санкції. Він з одного боку фол давав, а з іншого - ні. Суддя не проявив свого класу, але і матч не зіпсував ".