«Бешикташу» був потрібен Мехмеді

Динамо Київ 27 Травня, 11:04
Як повідомляє Gazeta Tribuna, турецький «Бешикташ» розглядав можливість підсилити свій склад швейцарським нападником Адміром Мехмеді.

Як повідомляє

fc-dinamo.kiev.ua,

посилаючись на

Gazeta Tribuna, турецький «Бешикташ» розглядав можливість підсилити свій склад швейцарським нападником Адміром Мехмеді.

Керівництво «чорних орлів» очікувало, що «Фрайбург» не стане викуповувати гравця у київського «Динамо», однак ці сподівання не виправдалися. Вчора було було офіційно оголошено про те, що швейцарець став повноправним гравцем німецького клубу.