«Озброєні люди увірвалися на арену «Дружба», зв'язали охорону, винесли оргтехніку, плазмові екрани, засоби зв'язку, сейф, який знаходився у фан-магазині, викрали службовий автомобіль. Окремо було знищено серверну, в якій зберігалася інформація камер відеоспостереження. Наостанок вони підпалили споруду. Зусиллями підоспілих пожежників вогонь вдалося локалізувати. Арені «Дружба» завдано значного матеріального збитку. На щастя, людських жертв немає».
У хокейному клубі підкреслюють: «Протягом багатьох років арена «Дружба» для донеччан була символом спортивних перемог. Також на її помості проходили великі легкоатлетичні змагання, унікальний міжнародний турнір «Зірки жердини», баскетбольні матчі та багато інших культурних і спортивних подій. У «Дружбі» було встановлено два світових рекорди у стрибку із жердиною в закритих приміщеннях: у 1993 році – Сергієм Бубкою, а в 2014 році – Рено Лавіллені. З 2011 року арена стала домашнім майданчиком ХК «Донбас». Усі гучні перемоги «Донбасу» пов'язані з цією спортивною спорудою. На арені «Дружба» проводять заняття юні хокеїсти ХК «Донбас». Днями арена отримала право приймати чемпіонат світу в Дивізіоні 1А».
Хокейний клуб «Донбас», уболівальники клубу та вся хокейна громадськість «обурені тим, що сталося, і закликають тих людей, які все ще співчувають бандитам так званої ДНР, що тероризує Схід України, замислитися: чи такого «майбутнього» вони бажають для себе та своїх дітей?»
ФК «Шахтар» висловлює солідарність із колегами з ХК «Донбас». Футбольний клуб вважає такі дії неприпустимими.
Прес-служба ФК «Шахтар»