Ніко Кранчар: «Не втрачаю оптимізму»

Динамо Київ 27 Травня, 15:25
Півзахисник «КПР» і збірної Хорватії Ніко Кранчар прокоментував той факт, що травма не дозволить йому зіграти на Чемпіонаті Світу.





Футболіст, чий контракт належить київському «Динамо», травмувався у фіналі плей-офф Чемпіоншипа проти «Дербі Каунті» (1:0) .

«Я відразу зрозумів, що травма серйозна і що пропущу Чемпіонат Світу. Мені дійсно шкода, що не зможу зіграти в Бразилії. Чемпіонат Світу - це те, про що мрієш, особливо в Бразилії», -

цитує Кранчара Sportske Novosti.





«Але я не втрачаю оптимізму. Мені шкода, але впораюся. Це - Життя, і таке може бути. Бувають злети і падіння, торжества і розчарування».



«Нічого не можу вдіяти. Але є трагедії страшніше цієї. Така доля».