В інтерв'ю офіційному сайту Хорватського футбольного союзу захисник київського «Динамо» Огнєн Вукоєвич розповів про підготовку до Чемпіонату Світу.
«Дуже складний тренувальний збір. Ми повинні набути добру фізичну форму аби в Бразилії показати себе з кращої сторони. Гадаю, ми будемо битись із Камеруном та Мексикою за друге місце в групі. Бразиція грає у себе вдома і вона буде дуже сильною».
«Мені дуже шкода тих, хто не потрапив на Чемпіонат світу через травму. Особливо Ніко Кранчара. Я знаю, як він хотів потрапити на цей Чемпіонат. Звичайно, це створить певні труднощі для нас», -
підсумував Вукоєвич.