Президент «Сент-Етьєна»: «Сподіваюся, ми домовимося з «Динамо»

Динамо Київ 28 Травня, 21:12
Президент клуба «Сент-Етьен», у рамках прес-конференції, розповів журналістам про бажання Бенуа Тремулінаса залишитись у клубі.

Президент клубау «Сент-Етьен», у рамках прес-конференції, розповів журналістам про бажання Бенуа Тремулінаса залишитись у клубі.

«Я сподіваюся, ми домовимося з «Динамо». Гравець хоче залишитися. Це не вплине на ліміт наших зарплат. Крім того, в нашій системі, є частина коштів, яка дозволяє нам винагороджувати гравців, які цього заслуговують. Але для початку, потрібно обговорити все з Києвом», -

цитує Ролана Ромейера «le10sport».